Kratki wentylacyjne

Do łazienek, do kuchni, do montażu w drzwiach i ścianach, z regulacją i bez – tutaj znajdą Państwo dokładnie takie kratki wentylacyjne, jakich potrzebujecie.

Solidne systemy wentylacyjne
Proponujemy zarówno kratki i systemy napowietrzania pod postacią nawiewników wewnętrznych do zamontowania w ścianie, jak i tuleje drzwiowe oraz nawietrzaki okienne. Elementy te umożliwią cyrkulację powietrza pomiędzy pomieszczeniami, a także pomiędzy wnętrzem i zewnętrzem domu. Dzięki nim w środku można cieszyć się stale świeżym powietrzem, a nieprzyjemne zapachy, wilgoć, nadmiar dwutlenku węgla czy pary są na bieżąco odprowadzane. Szczególnie polecamy modele z regulacją, pozwalające zwiększać i zmniejszać przepływ powietrza w zależności od potrzeb.

Jakość na lata
Każda proponowana przez nas kratka wentylacyjna jest wykonana z solidnego materiału – zachowa swoją funkcjonalność i estetyczny wygląd przez lata, dzięki czemu nie będą musieli Państwo ponosić kosztów wymiany. Razem z każdym nawietrzakiem okiennym, tuleją drzwiową czy systemem napowietrzania otrzymacie komplet elementów mocujących.